Łeba zaprasza na oficjalną rozgrzewkę

W najbliższą sobotę w Łebie odbędzie się oficjalna rozgrzewka przed Pucharem Bałtyku zarówno w Nordic Walking jak i biegach
Nordic Walking Łeba
12 kwietnia w Łebie odbędzie się szereg atrakcji promujących zdrowy i aktywny styl życia:
  • po raz trzeci Plażowe Mistrzostwa Nordic Walking o Palmę Pierwszeństwa na dystansie 5 lub 10 km,
  • po raz drugi Motorajd Zdrowotel na dystansie 75 km dla właścicieli i pasjonatów starych motocykli,
  • po raz pierwszy Bieg o Palmę Pierwszeństwa na dystansie 10 km,
Imprezy zostały objęte honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Łeba i Wójta Gminy Wicko.

Partnerami imprez są: Okręgowa Izba Lekarska w Gdańsku, Stowarzyszenie Bursztynowy Pasaż, Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga, Porozumienie Pucharu Bałtyku.
Stowarzyszenia - organizacje pozarządowe, uczelnie, szkoły i firmy zachęcamy do wystawienia swojej drużyny, która weźmie udział w zawodach. Będzie to doskonała forma do zaprezentowania i zareklamowania swojej organizacji.
Imprezom towarzyszyć będzie KIERMASZ WIELKANOCNY.
Proponujemy możliwość bezpłatnego zaaranżowania swojego stoiska (wystawy, która może być również połączona ze sprzedażą). Nadarza się doskonała okazja do autopromocji i przedstawienia swoich dokonań. Mile widziane wyroby typowo związane z Wielkanocą.
Kiermasz Wielkanocny Leba
Jedyna rzeczą do jakiej zachęcamy, to ufundowanie nagrody lub nagród rzeczowych do wylosowania dla uczestników Mistrzostw, nie jest to jednak obowiązkowe.
Nazwa fundatora będzie wyczytana ze sceny podczas losowania. Stoisko należy ustawić i zaaranżować we własnym zakresie.
Wpisowe za uczestnictwo w zawodach 30 zł do 10 kwietnia 2014 r. W dniu zawodów 40 zł. Dla osób niepełnosprawnych 50% zniżki, dzieci i młodzież do lat 18 – bezpłatnie.
W cenie pamiątkowy medal, posiłek regeneracyjny w formie dwudaniowego obiadu, słodki poczęstunek, napoje. Po zawodach losowanie nagród wśród wszystkich zawodników.
Regulamin i zapisy na: www.zdrowotel.pl/eventy