Lipusz już w sobotę

W najbliższą sobotę 26 lipca w Lipuszu odbędzie się już siódmy etap tegorocznego Pucharu Bałtyku w Nordic Walking. Organizatorem tej imprezy jest Lokalna Grupa Działania Stolem, a samo wydarzenie odbywać będzie się w dni Lipusza.
Lipusz na start Nordic Walking
Na uczestników czekać będzie jak zawsze ciekawa trasa, medale za uczestnictwo oraz kilka niespodzianek, a to wszystko za darmo - ponieważ od zawodników nie pobiera się opłaty startowej!
Dokładne miejsce: Lipusz, Płociczno
Cały czas trwają zapisy na zawody:
zapisy na 5km: http://elektronicznezapisy.pl/events/1411/starts/new
zapisy na 10km: http://elektronicznezapisy.pl/events/1412/starts/new
Biuro zawodów znajdować się będzie tuż przy drodze asfaltowej, a start 150 metrów dalej w głąb lasu. Zawodnicy rywalizować będą na pętli 5 kilometrowej, co ważne cała trasa poprowadzona została w lesie, a ścieżki na całej długości są naprawdę szerokie. Sam start zostanie podzielony na cztery części: M 10km, K 10km,  M 5km, K 5km.

Nad prawidłową rywalizacją fair play czuwać będzie Kolegium Sędziów Nordic Walking, którzy rozstawieni będą na całej trasie. Nie zabraknie również punktów z wodą (w połowie trasy i na mecie).
Nordic Walking Lipusz
Po ukończeniu marszu na piersiach zawodników zawiśnie pamiątkowy medal (który w połączeniu z innymi medalami tego cyklu tworzyć będzie jedną całość). Na mecie przed dekoracją na zawodników czekał będzie również ciepły poczęstunek.
Wspólny wyjazd z Gdyni, Gdańska, Żukowa
Autokar z Gdyni wyruszy o godzinie 7:30, cały czas można się zapisywać:
http://elektronicznezapisy.pl/events/1277/starts/new
Opłata za przejazd w obydwie strony to 22zł.
Więcej szczegółów - kliknij