Jantarowy Przełaj – drugi etap biegowego Pucharu Bałtyku już 30 maja

Bursztynowa gmina Stegna zaprasza do miejscowości Jantar, gdzie już po raz drugi odbędą się biegi przełajowe. Tym razem przygotowano dwa dystanse: dłuższy, 10 kilometrowy i rekreacyjny, 3 kilometrowy. Pierwszy etap Pucharu przyciągnął prawie dwieście osób, czy uda się ustanowić nowy rekord?


Jantar to miejscowość, do której turyści zjeżdżają, poszukując odpoczynku i urokliwych szerokich plaż, niemniej jednak są tam doskonałe warunki do biegania, które organizatorzy z sukcesem wykorzystują. Mimo nadmorskiego charakteru, tylko start i meta umiejscowione są na piasku, reszta trasy wiedzie przez okoliczne lasy.
Na mecie na zawodników czekał będzie posiłek regeneracyjny i pamiątkowy medal. Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych otrzymają puchary, a zwycięzcy OPEN bony na 300, 200 i 100 zł do wykorzystania w sklepie sportowym. Po wszystkim odbędzie się również losowanie nagród.
W zeszłym roku impreza odbyła się w bardzo podobnym terminie, pogoda dopisała i dopiero zaraz po zakończeniu dekoracji gęsta mgła objęła całą plażę. Prognozy są jak najbardziej pozytywne, czy tym razem również zdążymy przed mgłą?

Puchar Bałtyku to cykl czterech przełajowych imprez biegowych oraz 11 imprez nordic walking. Cały cykl wspiera Polski Komitet Olimpijski. Na każdych zawodach czekają dystanse poprowadzone po malowniczych terenach pomorskich miejscowości.


Data imprezy: 30 maj 2015
Miejsce: Jantar, plaża
Organizator: Gmina Stegna
Regulamin - kliknij
Opłata startowa: 20zł

Nagrody:
-Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal.
-OPEN - bony do sklepu www.brubeck.pl:
  Kobiety:                 Mężczyźni:
  1.    Miejsce  – 300 zł 1.    Miejsce  – 300 zł
  2.    Miejsce  – 200 zł 2.    Miejsce  – 200 zł
  3.    Miejsce  – 100 zł 3.    Miejsce  – 100 zł
- kategorie wiekowe: puchary
- loteria fantowa.


Na tę imprezę wybieramy się wspólnie!
Jeżeli chcesz skorzystać ze wspólnego transportu - zapisz się klikając na autokar powyżej!Z trójmiasta organizowany będzie wspólny wyjazd autokarem - szczegóły niebawem.

Na wszystkich zawodników czekają pamiątkowe medale oraz poczęstunek.