Kopalino, to już 7 czerwca!

To będzie trzeci etap największego w Polsce cyklu nordic walking – Pucharu Bałtyku. Jak zwykle możemy spodziewać się świetnej atmosfery i zmagań po przełajowych trasach na dwóch dystansach: krótszym, 5 kilometrowym i profesjonalnym, 10 kilometrowym. Obszar Pobrzeża Kaszubskiego obfituje charakterystyczne nadmorskie tereny, na których z przyjemnością pokonywać będzie się kolejne kilometry.Kopalino to wieś kaszubska znajdująca się w gminie Choczewo, w powiecie wejherowskim, około dwóch kilometrów od plaży. Głównym organizatorem nadchodzących zawodów jest Lokalna Grupa Działania Bursztynowy Pasaż, która wraz z zespołem Pucharu Bałtyku sprawi, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik.
Dla każdego zawodnika przewidziany jest odlewany medal okolicznościowy, będący częścią pucharowej serii. Ponadto należy spodziewać się posiłku regeneracyjnego, szatni i przebieralni oraz depozytu. Wszyscy zawodnicy, którzy staną na podium otrzymają puchary poświadczające zajęte miejsce.
Czerwiec jest miesiącem pełnym imprez nordicowych, przygotujmy się zatem dobrze i do zobaczenia w Kopalinie!Data imprezy: 7 czerwiec 2015
Miejsce: Kopalino
Organizator: Lokalna Grupa Działania Bursztynowy Pasaż


Rejestracja


Regulamin - kliknij

Na wszystkich zawodników czekają pamiątkowe medale oraz poczęstunek.