Lasy Państwowe zapraszają na czwarty etap Pucharu Bałtyku do Warcina

Nadleśnictwo Warcino w zeszłym roku wykonało świetna pracę i przygotowało swoje lasy na przybycie kijkarzy w wielu stron kraju. Znajdują się tam atrakcyjne trasy wzbogacone o walory edukacyjne, naturalny charakter powalonych drzew i start przy XVII wiecznym pałacu Bismarcków.Imprezie przyświeca hasło „lasy są dla ludzi”, a leśnicy starają się promować szerokie możliwości korzystania z tego typu terenów. W tym miejscu znajduje się coś wyjątkowego, co koniecznie trzeba poczuć. Zresztą, najprawdopodobniej nigdy byśmy do Warcina nie zajechali, gdyby nie zawody nordic walking, a byłaby to niepowetowana strata.

Dla każdego zawodnika przewidziany jest odlewany medal okolicznościowy, będący częścią pucharowej serii. Ponadto należy spodziewać się posiłku regeneracyjnego, szatni i przebieralni oraz depozytu. Wszyscy zawodnicy, którzy staną na podium otrzymają puchary poświadczające zajęte miejsce.

Kompleks pałacowo-parkowy, na którym ulokowane będzie miasteczko zawodów jest przestronny, w parku znajduje się stawek i ławki, a dla zmotoryzowanych sportowców będzie też miejsce do parkowania.

Do zobaczenia w lasach Warcina!


Data imprezy: 13 czerwiec 2015
Miejsce: Warcino, powiat Słupski, gmina Kępice
Organizator: Lasy Państwowe Nadleśnictwa Warcino
Współorganizator: Technikum Leśne w Warcinie, KEGAR Sp. zo.o.

Patronat honorowy: Starosta Słupsk, KEGAR Sp. zo.o.

Rejestracja: 
REGULAMIN - kliknijNa tę imprezę wybieramy się wspólnie!
Jeżeli chcesz skorzystać ze wspólnego transportu - zapisz się klikając na autokar powyżej!

TRASA: Gdynia Główna(wyjazd 7:30) - Słupsk(wyjazd 9:20) - Warcino


Tak było w tamtym roku: