Kolejny dzień z Pucharem Bałtyku – Kobylnica 31.05W tym roku do biegów przełajowych Pucharu Bałtyku dołączyła Kobylnica znajdująca się w powiecie słupskim. Tak się złożyło, że imprezy Pucharu następują dzień po dniu, ale nic w tym dziwnego, szkoda bowiem tracić końcówkę maja na niebieganie!W Kobylnicy biegacze konkurować będą na 7 kilometrowej leśnej trasie, która sprzyja każdej aktywności fizycznej. W tym miejscu niezachwiania natura, cisza i spokój przeplatać się będą z przyspieszonymi oddechami zawodników rywalizującymi o upragniony puchar.
Na mecie na zawodników czekał będzie posiłek regeneracyjny i pamiątkowy medal. Najlepsi w swoich kategoriach wiekowych otrzymają puchary, a zwycięzcy OPEN bony na 300, 200 i 100 zł do wykorzystania w sklepie sportowym. Po wszystkim odbędzie się również losowanie nagród.
Frekwencja na poprzednich imprezach z cyklu (również zeszłorocznych) wahała się od 100 do 200 osób, będzie zatem z kim walczyć. Tym razem jest to trzeci etap Pucharu Bałtyku, którego zwieńczenie przypada na listopad i Łebę.Puchar Bałtyku to cykl czterech przełajowych imprez biegowych oraz 11 imprez nordic walking. Cały cykl wspiera Polski Komitet Olimpijski. Na każdych zawodach czekają dystanse poprowadzone po malowniczych terenach pomorskich miejscowości.

REGULAMIN - kliknij

Data imprezy: 31 maj 2015
Miejsce: Kobylnica, ul.Wodna przy boisku sportowym
Start: godzina 13:00
Organizator: Gmina Kobylnica
Na wszystkich zawodników czekają pamiątkowe medale oraz poczęstunek.