Zapraszamy do Warcina!

Już czas ponownie odwiedzić tę piękną miejscowość. Imprezie przyświeca hasło „lasy są dla ludzi”, a leśnicy starają się szeroko promować możliwości korzystania z tego typu terenów. 
Rejestracja: 


Na tę imprezę wybieramy się wspólnie!
Jeżeli chcesz skorzystać ze wspólnego transportu - zapisz się klikając na autokar powyżej!

TRASA: Gdynia Główna - Słupsk - WarcinoUWAGA! Zmieniła się godzina wyjazdu autokaru:

Gdynia Główna(wyjazd 7:30) / Słupsk(wyjazd 9:20)

[zbiórka 10 minut przed odjazdem]

Nadleśnictwo Warcino rozpoczęło już przygotowania do imprezy. Trasa jest wyznaczona, obsługa pałacu Bismarcka - przygotowana do przyjęcia gości i wszyscy wyczekują tylko przyjazdu zawodników. Synoptycy przewidują, że 13 czerwca nie będzie padać i będzie ciepło.


Wielkim plusem Warcina jest to, że trasa w całości będzie wiodła przez las, a w organizację ściśle zaangażowało się Nadleśnictwo i Technikum Leśne w Warcinie, trudno bowiem o kogoś, kto lepiej od nich znałby okoliczne tereny i byłby w stanie przygotować bardziej atrakcyjne szlaki. Sprawdziło się to doskonale w zeszłym roku.


Na mecie każdy uczestnik otrzyma odlewany medal, a najlepsi puchary. Zwycięzcy dystansu profesjonalnego w kategorii OPEN zdobędą vouchery do sklepu sportowego, a po wszystkim odbędzie się losowanie nagród wśród wszystkich uczestników. Dla głodnych sportowców przygotowany będzie ciepły posiłek regeneracyjny.


Start i meta umiejscowione będą na terenie parku przy pałacu - dawnej siedzibie kanclerza Ottona von Bismarcka. Sam historyczny budynek jest okazały, a przede wszystkim warty uwagi. Do tego w parku znajduje się mały stawek, dużo zieleni i miejsca dla zawodników czy kibiców.

To już czwarty etap Pucharu Bałtyku, w tym miejscu warto wspomnieć, że w klasyfikacji generalnej całego cyklu liczą się punkty ze wszystkich startów, zatem również z Warcina.REGULAMIN - kliknijDo zobaczenia!