Łężyce, to już zaraz!


Łężyce mają do zaoferowania przede wszystkim urokliwe lasy, a co za tym idzie, masę terenów doskonałych do uprawiania nordic walking.


Data imprezy: 8 sierpnia 2015
Miejsce: Łężyce, gmina Wejherowo

Pucharowa impreza wystartuje 8 sierpnia o godzinie 14:00. Na każdego czekać będą odlewane medale i poczęstunek, dla najlepszych przygotowano puchary i bony do Brubecka. Będą też dwa dystanse: 5 i 10 km.
Start w Łężycach to kolejna szansa, aby nazbierać dodatkowe punkty w klasyfikacji generalnej Pucharu Bałtyku. Poza tym, do tej pory zawody nordic walking w tym miejscu jeszcze się nie odbywały, jesteśmy zatem ciekawi co dokładnie organizatorzy dla nas przygotują. Mieszkańcy Łężyc przy okazji są bardzo aktywni, co tydzień organizowane są tam zajęcia nordicowe, dzięki czemu okoliczne szlaki są dokładnie zbadane, co gwarantuje najlepszy z możliwych wybór trasy marszu.

Na zawody zorganizowane są dwa wspólne przejazdy autokarowe z dworca PKP Gdynia Chylonia. Zapisy zarówno na marsz jak i przejazd są cały czas aktywne. Lista uczestników ciągle rośnie, ale już można przewidywać, że frekwencja będzie wysoka.

A oto i trasa, którą będą pokonywać zawodnicy:
Na tę imprezę wybieramy się wspólnie!
Jeżeli chcesz skorzystać ze wspólnego transportu - zapisz się klikając na autokar powyżej!

[Start z PKP Gdynia Chylonia - pierwsza tura 12:00 / druga tura 12:30]