Co to będzie za weekend – ruszamy z Pucharem Bałtyku 2016!

Cykl w tym roku rozpoczynamy w Łebie, gdzie 12 marca odbędzie się inauguracyjna impreza nordic walking. Jako, że Puchar Bałtyku to nie tylko kije, tego samego dnia biegacze będą mieli oficjalną rozgrzewkę przed Pucharem, a dzień później zawodnicy startujący w duathlonie zasmakują tej dyscypliny jeszcze przed wliczaniem punktów do oficjalnej klasyfikacji.

 


Przygotowaliśmy w związku z tym dla Was garść potrzebnych informacji:

Miasteczko zawodów umiejscowione będzie oczywiście w Zdrowotelu, przy ul. Nadmorskiej 15/17 w Łebie. Biuro w sobotę rusza już o 8:00, a pierwsze starty odbędą się o godzinie 10:30.
Zawody w Łebie to Plażowe Mistrzostwa Nordic Walking, którym będą towarzyszyć dodatkowe imprezy – Bieg o Palmę Pierwszeństwa (biegi przełajowe na 10 km) i kiermasz wielkanocny z rękodziełem.

PROGRAM IMPREZY


Trasa marszu będzie jak zwykle malownicza i poprowadzona przez Mierzeję Sarbską oraz fragmentarycznie przez plażę. Pętla to 5 kilometrów, z czego poniżej 2, to marsz po szerokiej i wyjątkowej łebskiej plaży. Mapkę zamieszczamy poniżej. Kierunek trasy będzie zależał od wiatru, chcemy mieć wiatr w plecy, więc oznaczymy ją tak, żeby było jak najprzyjemniej :)Po imprezie oczywiście czekać będzie dwudaniowy obiad, a potem dekoracja i losowanie nagród.
W Łebie warto startować! Wciąż można się zapisać, więc… Do zobaczenia w Łebie!

https://elektronicznezapisy.pl/event/238.html