Zaraz odbędą się Łężyce!

Tylko moment pozostał do startu kolejnego etapu Pucharu. W sobotę jedziemy do Łężyc i tam spróbujemy swoich sił na nowej przełajowej trasie. Same Łężyce znajdują się nieopodal Rumi i Gdyni, zatem zwłaszcza Trójmiejscy kijkarze mają tę imprezę dosłownie na wyciągnięcie ręki. Zawody połączone są z Dniem Rodziny.


Puchar Bałtyku w Łężycach odbywa się w godzinach popołudniowych – biuro zawodów rusza o godzinie 14:00, a start rozpoczyna się o 16:00!


Spotykamy się na boisku sportowym, też z tego miejsca odbędzie się właściwy start. Zawodnicy wyruszą na pętli 5 km, która została zmieniona w stosunku do zeszłego roku i trzeba przyznać, że zapowiada się ciekawie. Ścieżka wiedzie lasami w stronę północną, w kierunku Rumi. Tereny są tam doskonałe do chodzenia, a sama trasa nie jest specjalnie wymagająca.


Trasa zawodów:
Dla wszystkich przygotowane będą rodzinne atrakcje, dmuchańce, zabawy konkursy, dla uczestników marszu przewidziano jeszcze medale, posiłek regeneracyjny i losowanie nagród. Organizatorzy zapewniają, że miasteczko zawodów będzie duże i bardzo ciekawe.

Zapraszamy serdecznie!


Przy okazji sprawdźcie najświeższą klasyfikację ! - KLIKNIJ