Nasza ekipa


Krzysztof Walczak – pomysłodawca i inicjator Pucharu Bałtyku, osoba nadzorująca każdy etap organizacji. Aktywnie uczestniczy zarówno w pomiarze czasu, znakowaniu trasy, stawianiu miasteczka zawodów, jak i w wielu innych elementach imprezy.

Alicja Walczak – naczelna profesjonalna fotograf Pucharu Bałtyku. Obecna na większości imprez, dba o to, aby każdy zawodnik znalazł się na zdjęciu, o to, aby ścieśniać się na zdjęciach grupowych i o to, aby zdjęcia faktycznie odzwierciedlały pozytywną atmosferę poszczególnych imprez. Alicja przygotowuje również wszystkie plakaty zapowiadające poszczególne wydarzenia.

Adrian Sosnowski – czołowy spiker Pucharu Bałtyku, oprócz oprawy konferansjerskiej zapewnia również oprawę tekstową, niemalże wszystkie relacje i zapowiedzi poszczególnych imprez są jego autorstwa. Do tego aktywnie uczestniczy w tworzeniu regulaminu Pucharu i innych sprawach organizacyjnych.

Magdalena Dąbrowska – odpowiedzialna jest za koordynację biura zawodów i sprawną dekorację zawodników. Do tego przygotowuje listy startowe i pracuje przy pomiarze czasu.

Lidia Bebel – sędzia główna zawodów Pucharu Bałtyku, osoba koordynująca biuro zawodów i  nadzorująca przebieg rywalizacji. Obsługuje zapisy on-line, odpowiada na maile i telefony.

Krzysztof Woss – człowiek od zadań technicznych, nadzorujący budowę miasteczka zawodów i poprowadzenie trasy marszu lub biegu, dodatkowo zajmuje się sędziowaniem i zabezpieczeniem sprzętu.


Często na Pucharze Bałtyku współpracuje z nami Piotr Zapolski i Krzysztof Gotowała, którzy odpowiedzialni są za znakowanie trasy i obsługę techniczną zawodów.
Na naszych imprezach nie może również zabraknąć obsługi medycznej, którą jako motoeRka na motorze zapewnia Bartłomiej Sołtyski.