Już niebawem w Zagórkach koło Kobylnicy odbędzie się kolejny etap Pucharu Bałtyku


Napięcie coraz bardziej rośnie, będzie to bowiem już 10 z 11 imprez cyklu. Jest to więc najlepszy moment, by nieco namieszać w punktacji generalnej i wspiąć się na samą górę tabeli. Tym razem 10 października na dystansie 5,7 i 11 km będzie można zawalczyć o swoją pozycję na leśnych ścieżkach w okolicach Kobylnicy.Trasa poprowadzona będzie po wcześniej oznaczonym oficjalnym szlaku przygotowanym pod nordic walking. Jedna pętla obejmie 5,7 kilometrów. Organizatorzy gwarantują przy tym w pełni przełajowy charakter zmagań.
Gmina Kobylnica słynie między innymi z obecności licznych fotoradarów, w tym wypadku nie ma czym się martwić, na trasie marszu będzie można bić rekordy prędkości.


Standardowo już na każdego zawodnika będą czekały medale i poczęstunek, a na najlepszych puchary. Pozostała także pewna pula bonów do Brubecka do rozlosowania, więc warto korzystać.
Niedawno Puchar Bałtyku udostępnił aktualną klasyfikację generalną, warto zerknąć i zobaczyć, do czego trzeba dążyć, aby stanąć na tym najwyższym miejscu podium.

Warto dodać, że impreza w Zagórkach, to także ostatnie przygotowanie przed wielkim finałem w Łebie. 


Rejestracja:  zapisz się


REGULAMIN

Na wszystkich zawodników czekają pamiątkowe medale oraz poczęstunek.

Na tę imprezę wybieramy się wspólnie!
Jeżeli chcesz skorzystać ze wspólnego transportu - zapisz się klikając na autokar powyżej!
[Trasa: Gdynia Główna Dworzec PKS - Słupsk - Zagórki - Słupsk - Gdynia Główna]